MÖBLER / Bord / Lampbord 5544835
nr 554 4835
Lampbord
Josef Frank, mahogny, längd: 65, djup: 40, höjd: 55
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 24 november 2008
kl 18:10:00
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr
1.100 kr
600 kr
800 kr
1.100 kr
1.300 kr